22 000 Ft
59,46 EUR, 64,71 USD
Kiss Kálmán (1878-1967): Aratás Kalocsán, 1903. Olaj, fatábla, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, jobb felső sarkában kissé sérült, 12,5×20,5 cm