Gulyás Sándor (1889-1974): Pár tóparton. Akvarell, papír. Üvegezett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gulyas-Sandor-1889-1974-Par-toparton-Akvarell-papir-Uvegezett-kopott-fakeretben-49x34-~II2671864
2671864
10094
424
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Gulyás Sándor (1889-1974): Pár tóparton. Akvarell, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 49x34,5 cm
: pk