Cora Erzsébet (1927-): Csendélet Buddhával. Olaj, farost, jelzett, ker... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Cora-Erzsebet-1927-Csendelet-Buddhaval-Olaj-farost-jelzett-keretben-40x80-cm~II2696550
2696550
10030
424
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Cora Erzsébet (1927-): Csendélet Buddhával. Olaj, farost, jelzett, keretben 40x80 cm
: pk