Festmények és grafikák

Tételek száma: 315

Imreh Zsigmond (1900-1965): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39,5×30 cm
10108.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Imreh Zsigmond (1900-1965): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 37,5×28 cm
10109.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Jánossy Ferenc (1926-1983): Költő. Olaj, karton, keretben, jelzés nélkül, hátoldalon felirat. 86x59cm
10110.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Jaschik Álmos és Muhits Sándor 2 linómetszet a Díszítőművészet c. lapból cca 1913. Lapméret 21x25 cm
10111.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jávor Piroska (1944-): Labirynth. Szitanyomat, papír. művészpéldány EA 1/4. Jelzett, sorszámozott. Üvegezett keretben 56x40 cm
10112.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Jeney Jenő (1874-1942): Katonák az asztalnál. Tus, papír, kartonon, jelzett, paszpartuban, 28×23 cm
10113.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Kádár János Miklós (1939-), 4 db rézkarc: Brecht, Mutter Courage I., Brecht ill. II., Brecht ill. III. és Brecht ill. IV. 1964-65. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, egyik paszpartu fedlap hiányzik, egy másik paszpartu fedlapja laza. Brecht ill. III. és Brecht ill. IV. lapszéli sérülésekkel, rézkarc ép. 19,5×29 (Brecht, Mutter Courage I.) és 19x14,5 cm.
10114.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 94/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
10115.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 9/10 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 13x13,5 cm
10116.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
10117.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció, 1981. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (32/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26,5x16,5 cm
10118.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 18/50. 12x19 cm
10119.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft