Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
24 000Ft 64,86EUR, 70,59USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő: Ivó fiú. Olaj, vászon, Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49x39 cm