Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 225

Siegneth Anna: Kislány portré XIX. sz. közepe. ceruza, papír. 24x20 cm
10327.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jelzés nélkül: Kalapos portré, 1878. Ceruza, papír. Kissé sérült. 13x10,5 cm
10328.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Jelzés nélkül: Korsóból ivó, 1916. Tus, papír. Bozen (Bolzano). 916 V/9 felirattal. Üvegezett fakeretben, 28×16,2 cm
10329.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. japán alkotó: Felkelő nap. Akvarell, kissé hullámos vászon. Üvegezett fakeretben. 122x42 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10330.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, kissé sérült, 48×41 cm
10331.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 84x50 cm.
10332.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. magyar festő: Szerelmespár. Szén, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 55x45 cm
10333.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Jelzés nélkül, feltehetően romániai magyar grafikus, XX. sz. második fele: Harlekin. Tus, papír, 64×47 cm. Hátoldalán román vám bélyegző.
10334.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. eleje: Holdfényes romantikus táj. Vegyes technika, vászon. Kissé foltos. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 55x66 cm
10335.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók holdfényben (Moonrise). Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 19x52 cm
10336.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
10337.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
10338.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft