Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~27/Zsolnay-viragmintas-porcelan-vaza-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-m-30-cm~II2564522
2564522
11215
423
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm
: nagy_andras