Zsolnay pirogránit padlóváza, jelzett (Fürtös György terv), Kopásokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~27/Zsolnay-pirogranit-padlovaza-jelzett-Furtos-Gyorgy-terv-Kopasokkal-m-50-cm-CSAK-SZEME~II2693387
2693387
11199
423
Leírás: Zsolnay pirogránit padlóváza, jelzett (Fürtös György terv), Kopásokkal, m: 50 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!!
: nagy_andras