10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Zhonguo Jingdezhen Zhi Famille Rose kínai váza, 1950 körül, kontúr matricás, kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm