Hollóházi virágmintás porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~27/Hollohazi-viragmintas-porcelan-vaza-Matricas-jelzett-kopott-m-26-cm~II2651983
2651983
11242
423
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Hollóházi virágmintás porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm
: karap_norbert