Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kéz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~27/Herendi-nagy-meretu-jegesmedve-szobor-Jelzett-Markup-Bela-1927-Kezzel-festett-jelzett-aprC3~II2688701
2688701
11194
423
Leírás: Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, apró tűzrepedéssel, kopásnyomokkal, m:19, h:21 cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: