Herendi barokkos, Viktória mintás váza, kézzel festett porcelán, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~27/Herendi-barokkos-Viktoria-mintas-vaza-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-aprC3~II2688706
2688706
11155
423
Leírás: Herendi barokkos, Viktória mintás váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, apró sérüléssel, m: 9 cm
: nagy_andras