Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~27/Herendi-Rothschild-mintas-porcelan-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-13C3979~II2599143
2599143
11162
423
Leírás: Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm
: pk