Herendi Rothschild mintás kínáló, áttört porcelán, kézzel festett, kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~27/Herendi-Rothschild-mintas-kinalo-attort-porcelan-kezzel-festett-kopott-ragasztott-jelze~II2689868
2689868
11161
423
Leírás: Herendi Rothschild mintás kínáló, áttört porcelán, kézzel festett, kopott, ragasztott, jelzett, 18x18 cm
: karap_norbert