9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Epiag Pirkenhammer fedeles díszváza, kobaltkékkel festett porcelán, plasztikus arannyal díszítve, kopott, jelzett, m: 26cm, oldalán babérkoszorúban két keresztbe tett égő fáklya E betűvel körbefogva, amely feltehetően "egyetértésre" utal. 1920-1930 körül.