Porcelán Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2612624
11393
423
Kína (Zhongguo Zhi Zao) Sárkányos és virágos fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:23cm 2612625
11394
423
Meins! Német szarvasos gyerek reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan. 2675242
11395
423
3 db különféle porcelán kiöntő (Villeroy & Boch, Winterling, Colbitz). Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan/minimális kopással, m: 8-14 cm 2693476
11396
423
Vegyes porcelán tétel, 7db, részben jelzett: Zsolnay, Hollóházi, Herend, stb. Kopásnyomokkal, m: 2,5-9cm 2693782
11397
423
Haas & Czjzek virágmintás porcelán köretes tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 27,5 cm 2693805
11398
423
Zsolnay virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 23 cm 2693788
11399
423
Haas & Czjzek virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 20,5 cm 2693796
11400
423
Haas & Czjzek virágmintás porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 34 cm 2690612
11401
423
Johann Christoph Friedrich Schiller porcelán büszt, fehér és bisquit, jelzett, minimális gyártási repedés, m: 16,5 cm 2691222
11402
423
Meisseni porcelán váza. Fehér mázas jelzett, hibátlan. 10 cm 2691238
11403
423
6 db créme brulee-s/szuflés francia porcelán tálka. Fehér mázas, jelzett, hibátlan d: 9 cm 2691248
11404
423
2 részes festett, szűrős hatszögletű tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft