Bod Éva (1924-2004): Olvasó lány, Festett terrakotta figura, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~26/Bod-Eva-1924-2004-Olvaso-lany-Festett-terrakotta-figura-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-14-c~II2675979
2675979
11011
423
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Bod Éva (1924-2004): Olvasó lány, Festett terrakotta figura, jelzett, kis kopásnyomokkal m: 14 cm
: tm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: