Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
30908.
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1982. "Szentágothai János" öntött bronz plakett. "JOHANNES SZENTÁGOTHAI MCMLXXXII / PRAESES - ACADEMIAE - SCIENTIARVM - HVNGARICAE - PROFESSOR - ANATOMIAE - AB ANNO - MCMXLVII - ANNO AETATIS - SEPTVAGESIMO" (78mm) T:1- CS 597.
Numizmatika
30915.
E. Lakatos Aranka (1952-) 1998. "80 éves az orvosképzés / Universitas Scientiarum Medicarum Debreceniensis (Debreceni Orvostudományi Egyetem)" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- patina, ph
Numizmatika
30917.
Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas Br emlékérem (102,97g/68mm) T:2 / Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (102,97g/68mm) C:XF HPII 714.
Numizmatika
30918.
Fritz Mihály (1947-) ~1980. "Doktor Bóna Endre működésének 40. évében - Szeged / Nehéz a becsület fényében elbotlani" kétoldalas Br emlékérem (76mm) T:1-