Aranyozott ezüst(Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 46,5 cm, nettó:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~2000024/Aranyozott-ezustAg-lapos-kigyo-karkoto-jelzett-h-46-5-cm-netto-4-5-g~II2691493
2691493
19089
423
2200
Jewellery and precious metal items
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 46,5 cm, nettó: 4,5 g
: karap_norbert