1920 Harta Romaniei Mari / Nagy-Románia térképe, vászontérkép, 1 : 1.2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~53/1920-Harta-Romaniei-Mari-Nagy-Romania-terkepe-vaszonterkep-1-1200000-utolagos-szine~II2687588
2687588
13540
423
Maps
Leírás: 1920 Harta Romaniei Mari / Nagy-Románia térképe, vászontérkép, 1 : 1.200.000, utólagos színezésekkel, szélein körbevágva, kis sérülésekkel, 80x58 cm
: nagy_andras