Nyomtatványok Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2693770
14525
423
Printed Materials
1897 Magyarok társas kirándulása az 1900. évi párizsi világkiállításra Budapest és Párizs litografált látképét tartalmazó meghívó levél 2692934
14526
423
Printed Materials
1898 Vasárnapi Ujság 45. évf. 39. sz., 1898. szept. 25., a címlapon Erzsébet királyné (Sisi) temetése, gyászszám, fekete-fehér illusztrációkkal, hirdetésekkel, kissé sérült 2472549
14527
423
Printed Materials
1899 A Tanügyi értesítő emléklapja. A győrvidéki tanítóegyesület huszonötéves fennállásának emlékére 1874-1899. Szerk Ujlaki Géza. 46 p. Sérült papírborítékban- 46p. 2141551
14528
423
Printed Materials
cca 1900 Magyar Királyi Államvasutak. Az üzletvezetőségek vonalbeosztása és kilométerhossza. Szakadt, sérült. 22 p. 2668056
14529
423
Printed Materials
cca 1900 Litografált, dombornyomott újévi és egyéb üdvözlőkártyák, szalaggal össz 7 db / 7 litho greeting cards 12x9 cm 2688009
14530
423
Printed Materials
cca 1900-1910 George Sturm festménye után: Blumenpflege (Antik jelenet). Dekorative Vorbilder XIV. Szecessziós, színes nyomat. Dekoratív, üvegezett keretben, 31x23 cm 2688014
14531
423
Printed Materials
cca 1900-1910 A négy évszak allegóriája, 2 db szecessziós nyomat (Dekorative Vorbilder), dekoratív, üvegezett keretben, 30,5x22,5 cm 2688035
14532
423
Printed Materials
cca 1900-1910 Albert Wirth (1848-1923) festményei után: Dekorative Landschaften. Dekorative Vorbilder V. Színes litográfia, papír. Üvegezett fa keretben, 29x24 cm 2688321
14533
423
Printed Materials
cca 1900-1910 7 db koszorúkat, díszes zászlórudakat, oszlopokat bemutató Dekorative Vorbilder nyomat, 35x25 cm körül 2688328
14534
423
Printed Materials
cca 1900-1910 6 db díszes zászlókat bemutató Dekorative Vorbilder nyomat, 35x25 cm 2689329
14535
423
Printed Materials
cca 1900-1910 2 db panorámakép: A Magas-Tátra látóképe a Krivánról + Kilátás a Kis-Viszoka csúcsáról észak-északkelet felé. Melléklet a Turisták Lapjához. Hajtva, 97x23,5 cm és 48x15,5 cm 2690209
14536
423
Printed Materials
cca 1900 Magyar Népviseletek I-II., a Pallas Nagy Lexikona 2 db melléklete. Színes litográfia, papír. Bp., Posner és Fia, 29,5x23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft