1910 Mozgófénykép-Hiradó. Kinematographen - Anzeiger. III. évf. 9 sz. Bp.,'Thália-ny.', a borító sérült, szakadt, az elülső borító elvált, a hátsó borítón javítással, lapszéli lyukakkal, 8+V-VIII p.