Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 92

Németország / Bajorország 1992. 450 éves a reformáció Schweinfurtban 1542-1992 peremen jelzett Ag emlékérem (20,82g/35mm) T:1- Germany /Bavaria 1992. 450 Years of the Reformation in Schweinfurt 1542-1992 gilt Br commemorative medallion (20,82g/35mm) C:AU
32458.

Németország / Bajorország 1992. "450 éves a reformáció Schweinfurtban 1542-1992" peremen jelzett Ag emlékérem (20,82g/35mm) T:1- Germany /Bavaria 1992. "450 Years of the Reformation in Schweinfurt 1542-1992" gilt Br commemorative medallion (20,82g/35mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Németország 1997. Schrobenhausen 550 éves ezüstözött fém emlékérem (55mm) T:1- Germany 1997. 550th Anniversary of Schrobenhausen gilt metal commemorative medallion (55mm) C:AU
32459.

Németország 1997. "Schrobenhausen 550 éves" ezüstözött fém emlékérem (55mm) T:1- Germany 1997. "550th Anniversary of Schrobenhausen" gilt metal commemorative medallion (55mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország 2014. A Háromkirályok 850 éves imádata aranyozott Cu emlékérem eredeti Euromint tokban (31,70g/40mm) T:PP ujjlenyomatos Germany 2014. 850 years of worship of the three holy kings gilded Cu commemorative coin in original Euromint hard case (31,70g/40mm) C:PP fingerprints
32460.

Németország 2014. "A Háromkirályok 850 éves imádata" aranyozott Cu emlékérem eredeti Euromint tokban (31,70g/40mm) T:PP ujjlenyomatos Germany 2014. "850 years of worship of the three holy kings" gilded Cu commemorative coin in original Euromint hard case (31,70g/40mm) C:PP fingerprints

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország DN Reichstag kétoldalas, aranyozott emlékérem (40mm) T:1 Germany ND Reichstag two-sided gilt medallion (40mm) C:UNC
32461.

Németország DN "Reichstag" kétoldalas, aranyozott emlékérem (40mm) T:1 Germany ND "Reichstag" two-sided gilt medallion (40mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Németország DN Wesztfáliai Evangálikus Egyház Br emlékérem (70mm) T:2 Germany ND Evangelic Church of Westfalia Br commorative medallion (70mm) C:XF
32462.

Németország DN "Wesztfáliai Evangálikus Egyház" Br emlékérem (70mm) T:2 Germany ND "Evangelic Church of Westfalia" Br commorative medallion (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
32463.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Olaszország 1976. Milánói Nemzetközi Vásár - MCMLXXVI április / A CIS Számítógép Központ megalakulása Br emlékérem (79mm) T:1- Italy 1976. Fiera Internazionale Milano - MCMLXXVI Aprile / Instituzione della Centrale Computer CIS Br medallion (79mm) C:AU
32464.

Olaszország 1976. "Milánói Nemzetközi Vásár - MCMLXXVI április / A CIS Számítógép Központ megalakulása" Br emlékérem (79mm) T:1- Italy 1976. "Fiera Internazionale Milano - MCMLXXVI Aprile / Instituzione della Centrale Computer CIS" Br medallion (79mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Olaszország 1981. Publius Vergilius Maro 3xklf bronz emlékérem eredeti tokban (50mm) T:1 Italy 1981. Publius Vergilius Maro 3xdiff bronze medallion in original case (50mm) C:UNC
32465.

Olaszország 1981. "Publius Vergilius Maro" 3xklf bronz emlékérem eredeti tokban (50mm) T:1 Italy 1981. "Publius Vergilius Maro" 3xdiff bronze medallion in original case (50mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olaszország DN Cittá di San Benedetto del Tronto fém plakett városábrázolással (120x125mm) + fém plakett városnévvel (22x113mm) eredeti tokban, rögzítve (a nagyobb plakett rögzítése elengedett) T:2 Italy ND Cittá di San Benedetto del Tronto metal plaque with city representation (120x125mm) + metal plaque with the citys name (22x113mm) in original case, fastened (the fastening of the larger plaque is released) C:XF
32466.

Olaszország DN "Cittá di San Benedetto del Tronto" fém plakett városábrázolással (120x125mm) + fém plakett városnévvel (22x113mm) eredeti tokban, rögzítve (a nagyobb plakett rögzítése elengedett) T:2 Italy ND "Cittá di San Benedetto del Tronto" metal plaque with city representation (120x125mm) + metal plaque with the city's name (22x113mm) in original case, fastened (the fastening of the larger plaque is released) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország DN Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (25,02g/0.925/40mm) T:1 (eredetileg PP) Italy ND Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale double sided, hallmarked Ag commemorative medallion (25,02g/0.925/40mm) C:UNC (originally PP)
32467.

Olaszország DN "Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (25,02g/0.925/40mm) T:1 (eredetileg PP) Italy ND "Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale" double sided, hallmarked Ag commemorative medallion (25,02g/0.925/40mm) C:UNC (originally PP)

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Románia DN Európai búcsújáró helyek aranyozott multicolor fém emlékérem szett (24xklf) matricákkal, 2db zarándok útlevéllel, gyűrűs mappában tájékoztatókkal és képeslapokkal T:1 Romania ND Places of pilgrimage in Europe gilt multicolor metal commemorative coin set (24xdiff) with stickers, with 2pcs of pilgrim passports, in a ring folder with information and postcards C:UNC
32468.

Románia DN "Európai búcsújáró helyek" aranyozott multicolor fém emlékérem szett (24xklf) matricákkal, 2db zarándok útlevéllel, gyűrűs mappában tájékoztatókkal és képeslapokkal T:1 Romania ND "Places of pilgrimage in Europe" gilt multicolor metal commemorative coin set (24xdiff) with stickers, with 2pcs of pilgrim passports, in a ring folder with information and postcards C:UNC

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Svájc 1989-1991. 700 éves a Svájci Államszövetség 27xklf db-ból álló Ag emlékérem szett fehér gyűrűs albumba rendezve, eredeti, kihajtható műanyag gyűjtőtokkal T:1 Switzerland 1989-1991. 700 Years of the Swiss Confederation 27xdiff Ag pcs in set, in white ring folder and wit original, foldable plastic case C:UNC
32469.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft