Játékok Tételek száma: 57
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2631938
12290
423
14000
Toys, board-games
Schuco régi felhúzható lemezjátpék autó, kulcs nélkül. Jelzett, fém, kopott cca 1940. / Vintage Schuco metal auto toy, without key 10 cm 2497153
12291
423
50000
Toys, board-games
cca. 1942. III. Reich Wehrschach "Tak-Tik" III. birodalom, társasjáték, Wehrmachts-Modell 12. Műanyag figurákkal, eredeti dobozában, Tartalma: 1 db játéktábla, 2 figurakészletet műanyag figurával (piros 18 db / kék 17 db), 4 oldalas játékszabály. Kopott, sérült. 2580270
12292
423
14000
Toys, board-games
14 db régi Ravensburger puzzle eredeti dobozában, mind különféle 2555537
12293
423
Toys, board-games
Fa doboz 5 pakli kártyával, kopásnyomokkal, 17×23×7 cm 2507477
12294
423
Toys, board-games
Vegyes retró játék tétel, hiányosak 2635305
12295
423
Toys, board-games
Utazó "Ki nevet a végén?" társasjáték, osztrák gyártmányú, bontatlan csomagolásban 2638292
12296
423
Toys, board-games
Piatnik Képes Lottó játék, eredeti dobozában, jó állapotban 2688150
12297
423
Toys, board-games
2016 Magyar politikusok magyar nyelvű játékkártya 2688221
12298
423
Toys, board-games
Állatok és Madarak 2 csomag játékkártya 2688153
12299
423
Toys, board-games
2016 Magyar politikusok angol nyelvű játékkártya 2688217
12300
423
Toys, board-games
Vetőkártya erotikus karikatúrákkal, 28/100 pld, 32+6 lap 2688301
12301
423
Toys, board-games
Balaton, Budapest 2 pakli játékkártya Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft