Régebbi ékszeres ládikó, kulccsal zárható, működik, kopásnyomokkal, ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~33/Regebbi-ekszeres-ladiko-kulccsal-zarhato-mukodik-kopasnyomokkal-kisse-serult-19x27x~II2693232
2693232
11733
423
Flea Market
Leírás: Régebbi ékszeres ládikó, kulccsal zárható, működik, kopásnyomokkal, kissé sérült, 19x27x11 cm
: karap_norbert