Bolhapiac Tételek száma: 546
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2685919
11755
423
Flea Market
Holland kekszes pléh doboz, zárral, kulcs hiányzik, Georg Waldmüller: Adoptálás. Című festménye nyomatával díszítve. Apró kopásnyomokkal. 22x13cm 2685956
11756
423
Flea Market
Maxell, Retro DJ II, fejhalgató, nem használt, original csomagolásban. Stúdió minőségű hang, acél váz, mikrofonnal. Iphone, iPod, Smartphone, MP3 kompatibilis. 2685958
11757
423
Flea Market
Füles tálca, csiszolt üvegbetéttel, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 29 cm 2685992
11758
423
3200
Flea Market
Műbőr borítású óradoboz tartó, 12 db órának, belül kopásokkal, 32x19cm 2685987
11759
423
Flea Market
Réz mozsár, törővel. d:15 cm, m: 14 cm 2686266
11760
423
Flea Market
Drótszálas gyümölcskosár, fém, jelzés nélkül, m: 22 cm 2686650
11761
423
Flea Market
Retró papírmasé parókatartó, próbababa fej, kopott, m: 25 cm 2686648
11762
423
Flea Market
2 db kínai fali tekercs, szép állapotban, 160x45cm 2686643
11763
423
Flea Market
4 db vegyes képtartó keret, d: 4,5cm, 6x8cm, 11x8cm 2686642
11764
423
Flea Market
2 db női táska, kopott, 20x20, 23x28cm 2686640
11765
423
Flea Market
Régi magyar gyermek mellény, kopott, kézzel varrott. 2686796
11766
423
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft