Bolhapiac Tételek száma: 546
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2673683
12007
423
Flea Market
Ékszerládikó, virágmotívumokkal festett, lakkozott, három fiókkal, fém veretekkel apró kopásnyomokkal, egyik veret sérült, 20x11x19 cm 2473834
12008
423
Flea Market
Fa intarzia bibliai jelenettel, keretben. 18x28 cm 2580384
12009
423
Flea Market
Üzenetrögzító, használt állapot, nem kipróbált, használati utasítással, eredeti dobozában, típus: Premier PR255 2578056
12010
423
Flea Market
Maginon digitális képkeret, sérült védőfóliával, működik, 20x24cm 2645106
12011
423
Flea Market
Vegyes bolha tétel konyhai kellékek. 2574847
12012
423
Flea Market
LG DVD-olvasó, ATA csatlakozó, típus: GDR-8163B 2645101
12013
423
Flea Market
2645104
12014
423
Flea Market
Vegyes bolha tétel kábeltartozékok. 2557744
12015
423
5500
Flea Market
Templomi réz gyertyatartó, hiányos, m: 62 cm 2672516
12016
423
Flea Market
Szarvas agancs trófea, Kaszópuszta, h: 88 cm 2444533
12017
423
Flea Market
3 db porcelán díszműáru, kopott, sérült. jelzett. 2634324
12018
423
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft