Bolhapiac Tételek száma: 546
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2512929
11899
423
Flea Market
2db fa doboz, kopott, 16x12x5,5cm, 4x4x3cm 2531152
11900
423
Flea Market
Fém füles kínáló d: 11 cm 2460182
11901
423
4600
Flea Market
Orosz, kézzel festett fa pohár készlet, Hohloma, retró, jelzett 2x6 db + tálka. 2522700
11902
423
4600
Flea Market
Retró likőrös pohárkészlet, fém tartóval, a poharakon Tokaj felirattal, kopott. 30x20x20cm 2554873
11903
423
Flea Market
Fém pohártartó, m:22cm, 6db üveg pohárral m:13cm, klf italmárkákkal díszítve (Lánchíd, Budafok, Plum, Cabinet -brandy, Unicum, Barack pálinka) kopott, 2616403
11904
423
Flea Market
2 db táska, egyik szamárbőr 20 cm 2612607
11905
423
Flea Market
Retró fém zenélő doboz, réz, működik, 16x10x4,5 cm 2616401
11906
423
Flea Market
1973 4 db szovjet nemzetiségi baba: krigiz, tadzsik, üzbég népviselettel. 30 cm 2581962
11907
423
Flea Market
5 db vegyes öv, osztrák, dél-amerikai stb Vegyes méretben. 2644216
11908
423
Flea Market
Retro, műanyag, kávédaráló. Kopásnyomokkal. M: 17 cm 2644213
11909
423
Flea Market
Vegyes süteményes formák. 2654475
11910
423
Flea Market
Régi kuglóf forma, 12,5x16,5cm, kopott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft