Bálint Sándor: Sacra Hungaria. Tanulmányok a magyar vallásos népélet köréből [Bp., 1944.] Veritas (,,Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Kassa). 210+(2) p., 5 t. (fényképek). Első kiadás! Fűzve, félvászon kötésben, kiadói, illusztrált, kissé sérült papírborítóban.
Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Dr. Dudik B[éla]: Szent Erzsébet ereklyéinek föltalálása. (Függelékül "Magyar sz. Erzsébet thüringiai hercegné történetéhez.") Pest, 1864, Emich Gusztáv, 15 p. Kissé sérült kiadói papírkötésben, a gerincen ragasztással, bélyegzőkkel.
A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
Szerk.: Gábor György. A biztonság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés.