17155.
423. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Mikola Sándor: A fizika gondolatvilága. Bp., 1933, a szerző kiadása (Sylvester-ny.), 411+(1) p. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.