16573.
423. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
Magyar Katonai Szemle IX. évf. 10. sz., 1939. október. Bp., 1939, M. Kir. Honvédelmi Minisztérium, XIV+288 p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.