Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 39

Országos Magyar Kertészeti Egyesület Országos Kertészeti Kiállításának katalógusa. + Országos Magyar Kertészeti Egyesület Országos Kertészeti Kiállításának programja. Budapest, 1913, Pátria. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Több reklámmal. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, sérült és foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, címlapon és néhány kevés lapon ceruzás bejegyzésekkel. Ritka!
17090.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17091.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Az Uj Idők receptkönyve. + Az Uj Idők második receptkönyve. Bp.,1931-1934,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal, az első receptkönyvben ceruzás jegyzetekkel.
17092.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar borrendek. 1976-2006. Szerk., a fotókat vál.: Oszlánszki Tamás Tibor, T. Örvendi Éva. Bp., 2006., Magyarországi Borrendek Országos Szövetsége. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17093.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Herbst Péterné Krausz Zorica: Magyarországi zsidó ételek. Bp., 1984, Minerva. Kiadói papírkötés.
17094.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17095.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hegyesi József: A legujabb házi cukrászat kézikönyve. Bp.,én.,Győző Andor, 184 p. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.
17096.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17097.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hajdúsági ízek. Régi és új ételkülönlegességek konyhafőnököknek. Szerk.: Nemesi Konrád. Pápa, 2011, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés. Minikönyv
17098.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Székely János: Vendéglátás Veszprém megyében. Veszprém, Pannon Nyomda. Minikönyv. Kiadói műbőr kötés, illusztrált, jó állapotban
17099.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3 db kertészeti könyv: Andsen Haarpaintner: Illatos kert; Horst Stahl: Szobabonsai; Andreas Riedmiller: Muskátlik. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17100.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gyümölcstermesztési kolligátum 3 műből: Prohászka Ferenc: Szőlő és bor; Mohácsy Mátyás - Porpáczy Aladár: A ribiszke és a köszméte termesztése; Bogyósgyümölcsűek termesztése gazdasszonykörök számára. Szerk.: Surányi Éva. (Egy kötetben). Bp., 1958-1960, Mezőgazdasági Kiadó-Magyar Nők Országos Tanácsa. Félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítók bekötve.
17101.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft