Fotó

Tételek száma: 507

cca 1979 A fiatalság múló emléke, szolidan erotikus felvétel, 1 db mai nagyítás, 24x17,8 cm
12899.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1983 Szerelmes párok, szolidan erotikus felvételek, 2 db fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 16,2x12,6 cm és 18x12 cm
12900.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1983 ,,Várj egy picit dali legény, mindjárt a tiéd leszek, 1 db vintage fotó jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 15,8x20,3 cm
12901.

cca 1983 ,,Várj egy picit dali legény, mindjárt a tiéd leszek", 1 db vintage fotó jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 15,8x20,3 cm

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1940 Horthy Miklós kormányzó portréja feldíszített környezetben, 23×17 cm
12902.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Wenckheim Henriette, grófnő (,,Hetta, 1919-1985) fiatalkori portréja, 2 db vintage fotó, hátoldalán ceruzával írt versekkel és 1941.VII.4. datálással, Inkey Tibor (1908-1998) fényképész pecséttel jelzett felvétele, 22,5x17,5 cm
12903.

Wenckheim Henriette, grófnő (,,Hetta", 1919-1985) fiatalkori portréja, 2 db vintage fotó, hátoldalán ceruzával írt versekkel és 1941.VII.4. datálással, Inkey Tibor (1908-1998) fényképész pecséttel jelzett felvétele, 22,5x17,5 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1860 Michael Conrad von Heidenforf erdélyi szász nemesi család fotója, feliratozva, nevesítve. rajta Anton Zibrzid bukaresti gyógyszerészt ábrázoló. Kartonon, sérült. 24x21 cm / Photo of a Saxon family from Transylvania on cartboard. Damaged.
12904.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1948-52 Dinnyés Lajos (1901-1961) miniszterelnök érdekes fotóalbuma, benne sport (motorcsónak), Római part, Budapest városkép, strand, ismert személyek (Rátonyi Róbert, Orlay Chappy) összesen 55 db fotó
12905.

1948-52 Dinnyés Lajos (1901-1961) miniszterelnök érdekes fotóalbuma, benne sport (motorcsónak), Római part, Budapest városkép, strand, ismert személyek (Rátonyi Róbert, Orlay 'Chappy') összesen 55 db fotó

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17
cca 1920 Farsang a Kézdi-Kovács művészcsalád tagjaival, vintage fotó kartonon, jelzés nélkül. 14x19 cm
12906.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1980 II. János Pál pápa Foto Felici, Képes sport fotó 26x22 cm
12907.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
ca 1920 Thubten Choekyi Nyima (1883-1937), 9. pancsen láma, Buddhista főláma fotója, üvegezett keretben, 6x8,5 cm, külső méret: 13x15 cm / Photo of Budhist lama, Thubten Choekyi Nyima (1883-1937), the 9th Panchen lama, photo in glazed frame, 6x9 cm
12908.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1914 Kossuth Ferenc betegsége majd halála alkalmából. Az Est két sajtófotója. hozzátűzött felirattal / 1914 Press photo with stich 17x11 cm
12909.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
50 db vegyes (régi és modern), magyar és külföldi színészeket, zenei előadókat ábrázoló fotó, fotólap (közte megírtak is), trafikáru, vegyes méretben és állapotban
12910.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft