Barabás Miklós (1810-1898) - Carl Mahlknecht (1810-1893): Kossuth Lajos portréja, acélmetszet, jelzett a nyomaton, papír, kissé foltos, szakadt a lap szélén, 17x11 cm
1879 Ferenc József és Erzsébet királyné 25. házassági évfordulója alkalmából készült és a királyi család tagjai mellett Budapest és Bécs látképét bemutató nagy méretű nyomat. Színes kőnyomatú kép mintalapja. címkével, hajtva, kis szakadással az egyik hajtásnál. 50x75 cm
Vörösmarty Mihály emlékének. Kromolitográfia, papír. Halász István tervezet szerint, kiadja a Nemzeti Történelmi Képkiadó Vállalat. Dekoratív üvegezett, sérült fakeretben. 51X69,5 cm.
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Salamon tornya Visegrádon, acélmetszet, jelzett a metszeten, kissé foltos, 12x17 cm
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Esztergom Párkány felől, acélmetszet, jelzett a metszeten, kissé foltos, a szélén kis szakadással, 12x17 cm
1856 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Georg Michael Kurz (1815-1883): Pest és a Gellérthegye, (Magyarország és Erdély eredeti képekben c. könyv címlapja), acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, 9x13 cm
1856 Ludwig Rohbock (1820-1883): Aldunasor Pesten, Untere Donauzeile in Pesth, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, sérült, hiányos, de maga a metszet épp,11x17 cm