Metszetek

Tételek száma: 42

Barabás Miklós (1810-1898) - Carl Mahlknecht (1810-1893): Kossuth Lajos portréja, acélmetszet, jelzett a nyomaton, papír, kissé foltos, szakadt a lap szélén, 17x11 cm
10656.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1879 Ferenc József és Erzsébet királyné 25. házassági évfordulója alkalmából készült és a királyi család tagjai mellett Budapest és Bécs látképét bemutató nagy méretű nyomat. Színes kőnyomatú kép mintalapja. címkével, hajtva, kis szakadással az egyik hajtásnál. 50x75 cm
10657.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország irredenta litográfia 28x35 cm
10658.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Vörösmarty Mihály emlékének. Kromolitográfia, papír. Halász István tervezet szerint, kiadja a Nemzeti Történelmi Képkiadó Vállalat. Dekoratív üvegezett, sérült fakeretben. 51X69,5 cm.
10659.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
10
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Salamon tornya Visegrádon, acélmetszet, jelzett a metszeten, kissé foltos, 12x17 cm
10660.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Esztergom Párkány felől, acélmetszet, jelzett a metszeten, kissé foltos, a szélén kis szakadással, 12x17 cm
10661.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1856 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Georg Michael Kurz (1815-1883): Pest és a Gellérthegye, (Magyarország és Erdély eredeti képekben c. könyv címlapja), acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, 9x13 cm
10662.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1856 Ludwig Rohbock (1820-1883): Aldunasor Pesten, Untere Donauzeile in Pesth, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, sérült, hiányos, de maga a metszet épp,11x17 cm
10663.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1850 A kis nyalánk. Jos. Hercka. jelzett szines litográfia 23x31 cm Folttal
10664.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1850 A kútnál. Lanzedelli. jelzett szines lithogárfia 23x31 cm
10665.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1850 A szerelemnek szerencséje. jelzett színes litográfia 23x31 cm Foltos
10666.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 12 db illusztráció, litográfiák Dekorative Vorbirder 36x25 cm
10667.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft