Gera Éva(1923-1996): Barokk templom. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~22/Gera-Eva1923-1996-Barokk-templom-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-Vizualart-AlkotokozossC3~II2675775
2675775
10115
423
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Gera Éva(1923-1996): Barokk templom. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fa keretben, 16×30 cm
: karap_norbert