17 000 Ft
45,95 EUR, 50,00 USD
Für Emil (1967-): A szomszéd néni, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×58 cm / Pencil and acrylic on paper, signed, framed