Deák Ébner Lajos (1850-1934): Ülő női alak. Tus, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Kissé sérült (törésnyomokkal). 24x30 cm