Csavlek András (1942- ): Tér. 1959. Tus, papír, jelzett. Apróbb sérülé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~22/Csavlek-Andras-1942-Ter-1959-Tus-papir-jelzett-Aprobb-serulesekkel-20-5x30-cm~II2685898
2685898
10067
423
Leírás: Csavlek András (1942- ): Tér. 1959. Tus, papír, jelzett. Apróbb sérülésekkel. 20,5x30 cm.
: ra
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: