Bukor Tibor (1967-): Horgászcsónak a Tiszánál. Olaj, karton. Jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~22/Bukor-Tibor-1967-Horgaszcsonak-a-Tiszanal-Olaj-karton-Jelzett-Dekorativ-fakeretben-56x~II2691707
2691707
10062
423
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Bukor Tibor (1967-): Horgászcsónak a Tiszánál. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 56x40 cm
: nagy_andras