Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005): Cím nélkül, 1960-as évek. Fotogram, papír, jelezve jobbra lent. Gyarmathy Tihamér autográf ajándékozási soraival. paszpartuban Lapszéli apró szakadással. 19,5x27,5 cm
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm. Pályafutását a Csernus Tibor által kezdeményezett Magyar Szürrealisták csoportjában kezdte. Az 1960-as évek elején pop-art hatású montázsszerű, szürreális-naturalista képeket alkotott. Fenegyereknek számított a féldiktatúra szemében. Pályája elejétől egyaránt jellemzi az oldottabb festésmód és a naturálisan precíz ecsetkezelés, a színes és a sötétbarnás, többnyire tónusosan festett képek sorozata. / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
Győrffy Sándor (1951-): Villanások 24, 2007. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 142. oldal. 30×30 cm / Sándor Győrffy (1951-): Villanások 24, 2007. Acrylic on canvas, signed on the reverse. Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata 2 (The Moment of silence 2). Festmények (Paintings) 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, page 142. 30x30 cm