Festmények és grafikák Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2687328
10108
423
Galbavy Gyula (1883 - ): Balatoni táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, jelzett, 15x20 cm 2687331
10109
423
Galbavy Gyula (1883 - ): Párkány 1919. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 20x28cm 2687333
10110
423
Galbavy Gyula (1883 - ): Keleti utca. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x24cm 2687266
10111
423
Gannay János (1905-1992): Budakeszi táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, körbevágott, 24x33cm cm 2691496
10112
423
Gáspár Imre (1947-): Örkény István karikatúrája. Tus, papír, jelzett, 12x12 cm 2675771
10113
423
Gera Éva(1923-1996): Télutó. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fa keretben, 16×30 cm 2404457
10114
423
Gergó József (?-): Rózsa. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 18x12 cm 2675775
10115
423
Gera Éva(1923-1996): Barokk templom. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fa keretben, 16×30 cm 2694568
10116
423
Görög Rezső (1930- ): Fürdő lányok. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23,5×49,5 cm 2620775
10117
423
Gross Arnold (1929-2015): Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 20x38 cm. Üvegezett keretben. 2625517
10118
423
Gubcsi Attila (1954-2020): Az áldozat. Olaj, vászon. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az 1978-ban Kaposvárott, a Vaszary Teremben rendezett kiállításon. Dekoratív keretben, 60×80 cm 2409867
10119
423
Gubcsi Attila (1954-2020): Lányportré. Szén, papír. Jelzett. 51x36 cm. Üvegezett fa keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft