Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 266

Lionello Balestrieri: Richard Wagner megírja A Nibelung gyűrűjét c. festményét ábrázoló képeslap, illetve róla készített festményvázlat. Ceruza, olaj, vászon, jelzés nélkül, 18,5x16,5 cm
10368.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Eötvös József államférfi és felesége Rosty Ágnes akvarell portréja. XIX. sz. második fele. Jelzés nélkül. Üvegezett keretben. 22x17 cm
10369.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Jelzés nélkül: Lafcadio Hearn: Históriák. Akvarell, ceruza, karton. Art deco könyvborító terv, 1925-30 körül. Foltos. 23x14 cm.
10370.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Jelzés nélkül: Bölsche, A természet csodái. Tempera, ceruza, tus, papír, papírra kasírozva. Art deco könyvborító terv, 1925-30 körül. Kissé foltos. 23x14 cm.
10371.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
10372.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Bakó Karcsinszkij 93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij 93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm
10373.

Bakó Karcsinszkij '93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij '93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Nagy jelzéssel: Csodaszarvas, 1933. Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. Üvegezett fakeretben. 17x22,5 cm
10374.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szegedi (Lívia ...?) jelzéssel: Árkádiai táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 48x67 cm
10375.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. első fele: Vízparti táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 58,5×49 cm
10376.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
10377.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Lorenzi jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10378.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Jelzés nélkül: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, dublírozott. Dekoratív fakeretben.31x50 cm
10379.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft