Schönbrunn Wien porcelán hamutál matricás jelzett kopásokkal 13x 10 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Schonbrunn-Wien-porcelan-hamutal-matricas-jelzett-kopasokkal-13x-10-cm~II2630745
2630745
11304
422
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Schönbrunn Wien porcelán hamutál matricás jelzett kopásokkal 13x 10 cm
: tg