6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanások a rózsákon, aranyozáson kopásnyomok, 7,5x7 cm, m: 7 cm