https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Furstenberg-1936-Berlini-Olimpia-porcelan-sas-figura-Olympia-Adler-Feher-mazas-jelzett-sC3~II2679145
2679145
11164
422
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
LeÃrás:
Fürstenberg 1936 Berlini Olimpia porcelán sas figura - Olympia - Adler. Fehér mázas, jelzett, sérülésekkel. 12,5 cm / Germany, Third Reich. A 1936 Berlin Olympics Porcelain Eagle Figurine by Fürstenberg
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: