Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2622567
31530
422
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1930-1940. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem, nagyrészt futáshoz kapcsolódóak. Egy részük füllel, gravírozva, az egyik mellszalagon (10xklf) T:2,2- patina, karc 2622764
31531
422
Numizmatika
~1930-1940. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem, közte jelzett Ag futó díjérem (12,45g/0,800/30mm).Többségük füllel, gravírozva, az egyik mellszalagon (10xklf) T:2,2- patina, kis ph 2622556
31532
422
Numizmatika
~1930-1960. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem, nagyrészt tornász érmek. Egy részük füllel, gravírozva, mellszalagon (10db/9xklf) T:2,2- patina, karc, kis ph 2622726
31533
422
Numizmatika
1934-1935. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége / Football Bajnokság 1934/35" jelzetlen Ag plakett márvány alapzaton, "LE" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Ludvig Éremverő" pecséttel (110x77mm) T:2 patina, márvány ph 2371121
31534
422
Numizmatika
1935. "BSE / Honffy-serleg IV. 1935." Br díjplakett (52x62mm) T:2,2- patina 2658154
31535
422
Numizmatika
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának - Budapest 1936 Márc 29. - KISOK" Br sportplakett (100x65mm) márványtalapzaton (155x104mm) T:2 2681796
31536
422
Numizmatika
1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925 / Szöv. díj 1935 I." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (40mm) + 1936. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925 / Szöv. díj 1936 II." Br díjérem mellszalagon (40mm) T:2 2681866
31537
422
30000
Numizmatika
Sándor Ambrózy (1903-1992) 1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség" kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" szöveggel, "Huguenin" gyártói jelzéssel (60mm) T:1- ph., ezüstözés kopott
Hungary 1935. "Hungarian Boxing Association" two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:AU edge error, silvering worn 2683671
31538
422
Numizmatika
1935. "C.L.L. / 1935" ezüstözött bronz labdarúgó díjérem (függesztőkarika nélkül) T:3 2605855
31539
422
Numizmatika
1938. "VII. Nemzetközi Sporthét a Balatonon" fém gomblyukjelvény (29mm) T:2 2619992
31540
422
3400
Numizmatika
1939. "Isseni Iszer Károly / Budapesti Torna Club 1861-1929 Iszer emlékverseny" egyoldalas Br plakett (65x46mm) T:2 hátoldalán ragasztónyom 2372613
31541
422
Numizmatika
1939 "F.B.S.K. 1939. Öt-tusa III." Br plakett "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (56x81mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft