Militária

Tételek száma: 71

1918. Károlyi Mihály a Független Magyarország Vezére / Magyar Népszabadság és Forradalom Emlékérme - 1918. Október 31. hadifém emlékérem mellszalagon (31mm) T:3 erősen roncsolódott perem
32863.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1922. Magyar Koronás Ezüstérem hadiszalagon (Signum Laudis) ezüstözött Br kitüntetés, peremén Bronz jelzéssel, mellszalagon T:1-,ph, karc Hungary 1922. Hungarian Silver Medal with the Holy Crown on a war ribbon (Signum Laudis) silver plated Br decoration, with Bronz hallmark on the edge, with ribbon C:AU edge error, scratch NMK.: 407.
32864.

1922. "Magyar Koronás Ezüstérem hadiszalagon (Signum Laudis)" ezüstözött Br kitüntetés, peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:1-,ph, karc Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal with the Holy Crown on a war ribbon (Signum Laudis)" silver plated Br decoration, with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU edge error, scratch NMK.: 407.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés peremén Bronz jelzéssel, mellszalagon T:1- kissé kopott aranyozás  Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration with Bronz hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.
32865.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:1- kissé kopott aranyozás Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nélkül, mellszalaggal T:1 patina / Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration without hallmark, wtih ribbon C:UNC patina NMK 392.
32866.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nélkül, mellszalaggal T:1 patina / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration without hallmark, wtih ribbon C:UNC patina NMK 392.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, BOCZÁN GY. BUDAPEST gyártói jelzéssel (58x39mm) T:1- Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark BOCZÁN GY. BUDAPEST (58x39mm) C:AU  NMK 334.
32867.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (58x39mm) T:1- Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "BOCZÁN GY. BUDAPEST" (58x39mm) C:AU NMK 334.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
1923. II. osztályú Tiszti Szolgálati Jel zománcozott bronz kitüntetés ezüstözött rátéttel, eredeti mellszalagon T:2  Hungary 1923. Officers Distinction for Long Service 2nd class enamelled bronze decoration with silver plated overlay on original ribbon C:XF NMK: 349.
32868.

1923. "II. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" zománcozott bronz kitüntetés ezüstözött rátéttel, eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1923. "Officers' Distinction for Long Service 2nd class" enamelled bronze decoration with silver plated overlay on original ribbon C:XF NMK: 349.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalagon T:2 ezüstözés apró kopásokkal Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, hallmarked bronze decoration with ribbon C:XF somewhat worn silver-plating  NMK 418.
32869.

1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalagon T:2 ezüstözés apró kopásokkal Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, hallmarked bronze decoration with ribbon C:XF somewhat worn silver-plating NMK 418.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés szalag nélkül T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, marked bronze decoration without ribbon C:XF NMK 418.
32870.

1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés szalag nélkül T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, marked bronze decoration without ribbon C:XF NMK 418.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés eredeti, sérült mellszalagon T:2,2- ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration with original but damaged ribbon C:XF,VF edge error NMK 427.
32871.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés eredeti, sérült mellszalagon T:2,2- ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with original but damaged ribbon C:XF,VF edge error NMK 427.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon C:VF edge error NMK 427.
32872.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:VF edge error NMK 427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:Berán + 1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem. Szign.: BERÁN L., mindhárom mellszalag nélkül T:1-,2 patina  Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:Berán + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal. Sign: BERÁN L., all without ribbon C:AU,XF patina  NMK 427.,428., 429.
32873.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:Berán + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem. Szign.: BERÁN L., mindhárom mellszalag nélkül T:1-,2 patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:Berán + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal. Sign: BERÁN L., all without ribbon C:AU,XF patina NMK 427.,428., 429.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:Berán + 1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem. Szign.: BERÁN L., mindhárom fül és mellszalag nélkül T:2- patina  Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:Berán + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal. Sign: BERÁN L., all without ear and ribbon C:VF patina NMK 427.,428., 429.
32874.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:Berán + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem. Szign.: BERÁN L., mindhárom fül és mellszalag nélkül T:2- patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:Berán + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal. Sign: BERÁN L., all without ear and ribbon C:VF patina NMK 427.,428., 429.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft