Militária

Tételek száma: 71

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2 patina, kis ü. Hungary 1873. Military Medal Br medal with modern ribbon C:XF patina, small dings NMK 231.
32851.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2 patina, kis ü. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon C:XF patina, small dings NMK 231.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces war metal decoration with ribbon C:XF NMK 249.
32852.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 249.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration with ribbon C:AU,XF patina NMK 249.
32853.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with ribbon C:AU,XF patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
32854.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32855.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 kopott aranyozás  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration with original ribbon C:XF worn gold plating NMK 269.
32856.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with original ribbon C:XF worn gold plating NMK 269.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2- patina, lekopott aranyozás, karc  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forcesgilt Br decoration with original ribbon C:VF patina, worn gilt, scratches NMK 269.
32857.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2- patina, lekopott aranyozás, karc Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces"gilt Br decoration with original ribbon C:VF patina, worn gilt, scratches NMK 269.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2-,3 patina, ph. Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration without ribbon Sign.:Tautenhayn C:VF,F patina, edge error NMK 137.
32858.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2-,3 patina, ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon Sign.:Tautenhayn C:VF,F patina, edge error NMK 137.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. I. Ferenc József / Nemzetek háborúja bronz patrióta medál BALMBERGER gyártói jelzéssel (22mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Joseph I / Nations War (Kaiser Franz Joseph I. v. Oesterreich / Völkerkrieg 1914 bronze patriotic medal with makers mark BALMBERGER (22mm) C:VF
32859.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Ferenc József / Nemzetek háborúja" bronz patrióta medál "BALMBERGER" gyártói jelzéssel (22mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph I / Nation's War (Kaiser Franz Joseph I. v. Oesterreich / Völkerkrieg 1914" bronze patriotic medal with makers mark "BALMBERGER" (22mm) C:VF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1917. Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 patina Hungary 1917. Silver Military Merit Medal with swords marked Ag decoration with original ribbon C:XF patina NMK 320.
32860.

1917. "Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal" jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 patina Hungary 1917. "Silver Military Merit Medal with swords" marked Ag decoration with original ribbon C:XF patina NMK 320.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
19
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés eredeti, sérült mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda Br decoration with original but damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK 310.
32861.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés eredeti, sérült mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" Br decoration with original but damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK 310.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Kautsch T:2- durva ph. Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda bronze decoration without ribbon and suspension ring. Sign.: Kautsch C:VF strong edge error NMK 310.
32862.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Kautsch T:2- durva ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" bronze decoration without ribbon and suspension ring. Sign.: Kautsch C:VF strong edge error NMK 310.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft