Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 380

Borsos Miklós (1906-1990) DN Sellő a Szegedi Nyári Tárlat érme, kétoldalas, öntött bronz érem (~68-73mm) T:1-
30919.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Sellő" a Szegedi Nyári Tárlat érme, kétoldalas, öntött bronz érem (~68-73mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Borsos Miklós (1906-1990) DN Homage á Bartók egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~45mm) T:1-
30920.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Homage á Bartók" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~45mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Borsos Miklós (1906-1990) DN Don Quijote jelenettel, kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84mm) T:1- Hungary ND Don Quixote depiction, double-sided cast bronze commemorative medallion (84mm) C:AU
30921.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
9
Borsos Miklós (1906-1990) DN VIII. Országos borbemutató - Sopron kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary ND VIII. Országos borbemutató - Sopron double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (99mm) C:AU
30922.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "VIII. Országos borbemutató - Sopron" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary ND "VIII. Országos borbemutató - Sopron" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (99mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bozó Gyula (1913-2004) 1986. Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686 Br emlékérem (70mm) + Lengyelország 1982. Jasna Góra 1932-1982 / II. János Pál Br emlékérem (45mm) T:1-,2
30923.

Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" Br emlékérem (70mm) + Lengyelország 1982. "Jasna Góra 1932-1982 / II. János Pál" Br emlékérem (45mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1990. Az Együttélés megalakulásának emlékére - 1990. március 31. Pozsony egyoldalas Br emlékérem (42mm) T:1- kis karc
30924.

Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "Az Együttélés megalakulásának emlékére - 1990. március 31. Pozsony" egyoldalas Br emlékérem (42mm) T:1- kis karc

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől bronz emlékérem fólatokban (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1992. Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992 Br emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal fóliatokban (42,5mm) T:1-
30925.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" bronz emlékérem fólatokban (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992" Br emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal fóliatokban (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993 kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30926.

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993 bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30927.

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1994. Haranghy Jenő születésének 100. évfordulójára fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30928.

Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "Haranghy Jenő születésének 100. évfordulójára" fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1994. Esztergomi Egyházmegyei zsinat Br emlékérem (42,5mm) T:1
30929.

Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "Esztergomi Egyházmegyei zsinat" Br emlékérem (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1996. Ezeréves az Apostoli Szentszék és Magyarország kapcsolata Br emlékérem eredeti, kissé sérült fóliatokban (42,5mm) T:1
30930.

Bozó Gyula (1913-2004) 1996. "Ezeréves az Apostoli Szentszék és Magyarország kapcsolata" Br emlékérem eredeti, kissé sérült fóliatokban (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft